yedek diyebilmek açısından sağlıyor bence işte

Admin

Administrator
Staff member
Game pas hep söylediğimiz olasılığını kullanın arkadaşlar denemek için hani arkası su değil bundan iki günde pişman oldunuz İşte en fazla ki diğer oyunlara takılıyorsunuz aranız duyan olmaz zaten ilk abonelik de bir dolar mı bin lira mı ne vereceksiniz paranız bir an olmaz satın alacak arkadaşlar da hani o süremiyorum delip durumları Hemen heves etmesinler Çünkü şey var standart sürme sonradan Premium farkını verebiliyorsun öyle bir at sürekli imkanı var Ben olsam Hani hiç tamamı ile yabancısı İnsan merak ediyorsan Game pasta

denerdim aşını alımlar izni elimde ne karşılaşacağım az çok biliyorsanız standart sürümden başlarda bu Evet bu dünyada geçen gündemde konuşmuştuk Önümüzdeki 3 yıl içinde milyar iki buçuk milyar dolar mı Ne donanım masrafı çıkartacağım ve bütün dünyaya oluyorlar Çünkü bilgisayarlar yetmeyecek işte Daha daha büyük ekranlar isteyecekler joystick ölmüş bir kategori olarak gördüğümüz joystick yeniden Herkes soruyor değil ama dediğin gibi bu bahaneyle iyi olur yenilenmesi hiçliği var ama bu Evet bu da hani artık bu bir

oyundan çok öte bir sistem tabii ki o hatalar uzun süre bitmeyecek düzeltilirken yeni şeyler çıkacak falan ama bu olacak Hani bundan sonra da evet Hani bu işin içinde ki arkadaşlarım ufak ufak Ben de bir ayaklarını bu tarafa atmakta atmaların da fayda var ama unutmayın hani daha şimdiden 10 yıllık süreçten falan bahsediyor Selma bu uzun bir süre devam edecek tahmin ediyordum ki hani şey ya yıllardır olarak kalıyor sende içinde güncelleniyor pusulasının öküze biraz öyle olacak Hani o burs alacak ama sürekli gençleşecek güncel Yani

bizim gibi meraklıların sabit diskinden 1.150 gibi yavaş gitti silinmeden öyle kalacak etmezdim durumu falan hani Hüseyin Kuveyt dördü mesela öyle uzun süre silmedim Nohutçu uzun süre silmedim şu bahsettiğim susturmak için onu hiç bilmezdim Bu da makineden makineye bilgisayar değiştirdikçe onu kopyaladım budur artık açıkçası sabit derslerimizin öyle bir dilini tahsis edildiği gibi geliyorlar teknik aksaklık ötürü düşebilirim Yogbox güncelle senin bak yorumundan şöyle söyleyeyim ya baklava evde olacak ki bizim kullandığımız ol