uçuş dediğimiz şey devreye giriyor artık

Admin

Administrator
Staff member
pusulayla elektronik cihazlarla yön bulma yol bulmak bu sefer yolculuk için işine geliyor tabi Burada o da var oldu mu artık ne olmuyor ne ile uçuyorum Point olsa burada Buraya giriliyor ve kalkış listede ekstra prosedürler var git dediğim Bunlar da var artık bunları da seçebiliyorsun diye söyleyelim geliyor mu duyuyor musun bu şekilde Aslında Yine Bahar Levent abi etkisinde olduğu gibi gerçek gerçek hayattaki uçuşlar falan dedik internet bağlantısız çalışıyor arkadaşlar internet bağlantısı kontrolü için hangi oyuna sahip misiniz Onun

copyright size içi için ama onun dışında bu internetten görüntüler gelsin gerçek hava koşullarının bilgisi gelsin bunları kapatabiliyor musunuz Hani internetini niye kapatmak istiyorsanız Hani İnternetimiz kötüyse bağlantınız zayıfsa şey değil internetsiz de kullanılıyor haritalar yine gerçek hayat haritaları Ama tabii İşte o dinamik olarak gelen bilgiler şey olmuyor Yapay Zeka blackshirts miydi Black Friday ama sonuçta Hani internetiniz kötü de olsa kullanabiliyorsunuz bir de şu var Çok hoşuma gitti manuel kes diye bir şey değil geliştirilmiş şey diye

biliyorsunuz ya ben hep İstanbul'da uçuyorum Hani istanbul-bursa bu Marmara Denizi Tekirdağ burada uçuyorum haritadan seçiyorsunuz oraları Hatta Hanım'a Usta direkt böyle seçiyorsunuz diyorsunuz ki bu Haritayı yükle kardeşim Hep birlikte makinenin diskinde yok halde bu harita Dursun diyorsunuz duruyor güzel olmuş bu iyi misin sen Ben dedim diyor mesela İstanbul'u en çok İstanbul'da dolaşacağız internetten detaylı kurulum yerini de seçebiliyorsunuz çünkü hani belki sistem Biz kimiz de o kadar 152 GB artı artı diyoruz zeyti o

kadar alan yok Normalde Windows uygulamaları sormaz ya hani program sayesinde altında bir yerlere kurulur kendi kendine bunu da yol seçebiliyorsunuz artık cache için ayrıca seçebiliyorsunuz geçmesin yeni geldik tespiti silinsin gibi bunlar da gelmiş iyi olmuş bu müzikleri uygulamada şart bunlar zaten bize bir şey diyoruz ya Microsoft'un mağazası sorumlu yani oyunu indirmek falan dışı sorun oluyor diyoruz zaten dosyaların yedeğini almak yok Hüseyin de var Hiç olmazsa bu test yönetimi falan iyi olmuş ama yine de steam'den almak dosyaları