rezilliği yaşanacak mı sence Bence Mart ayından

Admin

Administrator
Staff member
bu yana biraz iyi anlamda yol katetti gibi ama bir yandan da tabi hala olması gereken düzeyde değil Ben de şeye bilemiyorum tabii benim Kargo deneyimim Mart ayından bu zamana daha iyi ya şöyle daha iyi beni şimdi Postacı bile beni evde bulamazsa telefon açıyor kargo firmaları herhalde şikayet etmeyecektir hastalıktan firmaları dandır onların üzerine yüklendi ama bir yandan da iyi zamdan da yaptılar şu anda herhangi bir Kargo Firması ile bir zar yollamak bile bayağı bir para tutuyor 25 falan gibi sayılar çıkıyor karşına bilemiyorum işleri

açıldı falan ama bu işleri açılmışken Eser Kargo şubeleri 5 kişinin yapması gereken işi 3 kişi yapıyoruz 2 kişi yapıyoruz öyle şikayeti var oğlum da hani bu bahane ile personel sayısı arttı mı personelin imkanları arttı mı bilmiyoruz dedik bakalım Teşekkürler teşekkürler insanlarda para kalmadığı için bu sorun İST endeks ne farkı varmış bende daha çok Benim telefonum Hani evin wi-fi ayına bağlanırsa şey yazdım Akıllı ışık böyle ise böyle yönergeler hazırlıyorsun çalışıyor uygulamada hiçbir zaman çok güvenemiyorsun olduğu için o şey olabilir

Güven verebilir Hani daha böyle Sadece işte eve gelince ışık yansın falan gibi aslında Çok da hayatı olmayan şeyler değil de belki daha şeylerde kullanma verebilir Şimdi en son Geçen hafta içinde Asus'un bir iki cihazın arrotos cihazına bak mesela onlara da gelmiş yoktu onun da o cihazlara bu işte bende desteği gelmişti Benim de vardı için orada bir daha anlam ifade ediyor vardır öyle özellikte Hani bu konu olduğundan çok gündeme gelmeden hazır yayılıyor gibi bir servis alabileceğim destek alabileceğim daha yaygın olmasını sağlayabilir

ksel gelişmeye devam ediyor Aydın volt 18 TL farklı bir model ekildi daha önce 16116 18'e çıktı biliyorsun 2020'de miydi 20 terabayt Vadi vardı 2020 İsim neydi 21 için miydi Hatırlamıyorum da haberim vardı 18 yıl ne demek ki bir sonraki adım artık böyle şeyler kriterlerde geldi yani her bir plaka Plak 2 terabayt gayet güzel 18 bu kuruluşlar kullanacaktır budistler bayağı pahalı şu anda 180 gerekecektir girmesine normal bir şey ama mekanik sister hala var hala ifade ediyorlar bir anlam ifade ediyorlar şey de çok fazla mesela çok önemli değil