Levent abi dediği gibi iyon dolarlık bile yaşıyoruz

Admin

Administrator
Staff member
fazla söylediğin yenilikler teknolojilerde gerçekten ciddi değil gerçek uçuş keyfine getiriyor işi yiyeceğim kişisel olarak almadın eve iş sanal pilotluk olur veya gerçek kariyer anlamında gerçekçi dörtlük olur Bunu düşünen gençlerinden bakmanızda fayda var çünkü bazıları çok böyle hayal dünyasında oluyor söyle uçacağım böyle kaçacağım aslında ne kadar kurallara tabi olduğunu Evet düşünce tarzını benimsemiş olurlar bahse demedim siz benden sonra bahsettiğiniz bahsetmişsiniz bitir ve yani başka bir zamanı konusu olur o tarz şeyler var Hani

bunlar hakkında belasız çok fikir sahibi olurlar değil mi Evet aslında hani Aslında pilot o yönergeleri yerine getiren bir araç gibi bir şey hani eli kolu bağlı bir sürü şeyler Tabii ki karar kullanıyor karar verdiği anlar da var ama normalde Bayağı da bir ne yapacağı belli işte yani ticari havayolu veya zaten o da var yıllar önce demiş ki İnsanoğlu bir kere gökyüzüne çıktım hep hep aklı orada kalacaktır hep havaya bakacaktır demiş o da çünkü hani uçak hayal etmiş öyle demiş İnsanoğlu bir kere gökyüzüne çıktım Hep oraya dönmek isteyecekler demiş

dönemediğim için bu Flight Simulator ler evde yok uçak uçak maketi yapmaları dinlen de bu yüzden var o tatmin için var herhalde flaş mıdır 2020 Dünya üzerinde de iddia edebilirim Bu kadar detaylı yorumlanmamış tı konuşulmamış tı Türkiye'de zannetmiyorum aldım İhtimal gözükmüyor bu sene böyle bu sene böyle krizinin başında bir doktor var Emine Saygın bir şey vardı başka bir doktorun mesajı vardı Adam diyor ki yazıyor Ben Kitaplarımı karıştırıyordum diyor Onun okuduğu üniversite de eğitim aldığı kitabın ismi anlamına gelen bir

cümle keşfetti internette öğrencilerinden ilk ve ortaöğretim 130'u internet erişimi yok tabii ki cihaz cihaz da olmayabilir Bağlantı da olmayabilir çok normal bu çok ucuz internetin en ucuzu bile çok ucuz bir şey değil aynı şekilde en ucuzu bile böyle bir tek dile getirin dedi belki ya da işte şimdi Okullar açılınca ortaya çıktı Evet öyle bir sorun var Belki işte Bilgisayar senin dediğin gibi cihazı erişimler aynı sorun diyorlar ki işte Hiç olmazsa böyle bir seferberlik başlatsın bir şekilde Hatta işte durumu iyi olanlar zayıf olanların faturalarını ödesinler ya