işte Şu internet servis sağlayıcıları bir şekilde

Admin

Administrator
Staff member
adam gibi fotolar versin Her şey haberde de geçiyor veriyorlar oto ama birkaç günlük ihtiyacını karşılıyor çünkü uzaktan eğitim dediğimiz şey gidiyor tüketimi çok yüksek insanlara evde kal falan diyorsa okula gitmeye evden izlersin diyorsan bu şekilde odun çözümünü getirmek zorundasın zamanında şu Fatih projesi denen şey bir şekilde sessizliğe bilinmezler biraz da başarısızlığa gömülüp kalmasaydı Şimdi çocukların birer tane tableti vardı ya binecektim En azından makine kısmına hallettim diye mi çektin öyle bir şey yok öyle bir şey olmadı

bağlantı zaten hani öyle bir hazırlık da yoktu şimdi bir de bağlantı meselesi var Nasıl sağlayacaksın Hani bunu yoluyla yapman lazım çünkü bazı evde internet hattı da ya telefon hattı da yoktur kesin iseyin var bugün hala İstanbul'da İstanbul'un göbeğinde telefon altyapısı yapılmamıştı kısık olmamış apartmanlar Efendim işte yeni kurulan BİM'den desem değil ya İstanbul'un en şöhretli semtlerinde en büyük semtlerinde apartman yapılmış yeni Rey lüks apartman yapılmış her siyah Mermerler falan filan Telekom kutusu konulmamış bir istesen de

sabit hat alamıyorsun Tamam Aynı apartmanda şeyler var Tamam ama işte telefon şu anda hani kaldığını katılabilecek bir teknolojiyle Hatta hala telefon kutusu donmamış istesem de bir hediye Sen yok Dolayısıyla Hani yani kablosuz cep telefonu şebekesi şu anda her yerde var Türkiye'de çok yaydım Onun üzerinden bir şey sağlamazsa Ha Olası evde Mobile bir şey hani kablo çekmek falan filan gibi sıkıntılar durum abla burada tanışıyoruz halanın elini taşın altına sokması gerekiyor Bu işte Efendim dergilerden kayıt meselesinden

ötürü mesela Türkiye'de şey tablet çok at içine tırtar satılabilen tablet çok az olanlar dahi Paykek Çünkü diğer firmalar hiç bulaşmadım da Rose fiyatı artıyor diğer cep telefonu muamelesi görüyor vergi açısında fiyatı artıyor diye bir araştırma olduğu kadar getirmediler dedikodumu da getirdiler anca Hatta biliyorsun olanların şehit edildi falan Bir önceki telefonu var çekmecesinde şekilde dersleri takip edecek kadar hani bir ama pek günümüzde işte görmüyor arada öyle dedim gibi tozlu raflarda duruyor Bunların hepsi ayaklandı Olabilir böyle