haksız olduğun meselede bile hukuk fırtınasıyla

Admin

Administrator
Staff member
karşındakini gezdirme karşındakini batırma durumu var evet ava ediyor seni 150 150 yerde İşte Gözde dava açılıyor senin hakkında abuk subuk şeyler düşecek davalar ama açılıyor sana seninle ilgilenmem gerekiyor bir çağırıyorsun belki gitmem Belki de işte avukatını gönderilen falan gerekiyor batıyorsun bir yerden sonra batıyorsun çünkü onların sonsuz parası var Onlar bunu yapabiliyor Sen bir adamsın bakıyorsun Bunu böyle fazla tarikatlar işte bir haber yapan gazetecilere karşı falan kullanıyorlar Adam haklı olduğu halde hiçbir şey

yapmadan hani hafta falan gitmeyecek sonuçta ama işte o ilgilenmesi gerektiği için 250 davayla bir yerden sonra diyor ki abi yani ne olur beni bırakın beni affedin beni ye gel uzlaşalım a getiriyor işte böyle mi bir açıyor bulunmuş böyle hani diyelim öyle bir durum var aslında Demek ki nisan Arapça mıymış orada da oradan internet Savaşçısı yeni Apple etkinliği ayın 15'inde alacak tekrar ayın 15'inde biz de bir şeyler olur diye tahmin ediyorum yataklarının devreye girdiği Apple da kendi şovunu yapacak Bana bizde canlı falandı şey olmayabilir

de çünkü geçen gün de söyledik Elif attı şeyi geliyor cezası geliyor iftarı geliyor Sen bu yayından diyorsun Hani o işte tercüme ediyorsun kendi yayını için ceza göndersen herşeyim hiç bir firmanın işinin yapılmasına karşı ama iyilik yapıyorsun üzerine sana cezayı gönder diyor anladım ben bu işten Apple erik davasında Evet bugün Apple O da dedi hırsız Bunlar çalıyorlar dedi Apple'ın App sorundan fortnite indiriyorsun ama ben o yüzden bu dağlarda Çünkü burada net bir şekilde haklı bir tarafta yok çünkü ilk başta Hani epey enişte Zalim imparatora

karşı direnen Asi çocuk falan görüntüsü Türkçede Dalaman'da şey belli oldu ettiğin hazırlandığı bu maça ortaya çıktığı zaman da değil yani yarım saat bu bu karşılaşmaya hazırlandığı önceden ortaya çıktı gücünü denemeye karar vermiş acaba canına Apple'ın acıtabilir diyeyim Bir şeyler koparabilir diyeyim bekleniyordu Apple'ın başkalarına yaptığı siyah gibi amazona falan yaptığı siyah gibi hani o %30 denizde 15 alırız abi senden alan biliyorsun Prime bir daha var konusu böyle bir şey bekliyordu yrıcalıklı bir anlaşma öneridir