bir kere alınabilir hale geldi Bayağı bir zamandır

Admin

Administrator
Staff member
alınabilirmi fiyatta Eskiden Hayal fiyatın daydı Ama mesela 1 terabayt mekanik çok çok iyi durumda hane esesli ucuzlamış da olsa mekanik kız taarruz şeyler bilgisayar toplayıp çok ucuz ucuz ucuzunu toplayanlar mekanik disk takıp satıyor çünkü ama bir yandan da beslendiklerini n11 şey 725 bin 400 TL'ye sattığı ya da hani bir şey demediği bu sefer hadi ben normalde bunu haberin başlığını gördüğümde şey dedim kesin işte 7200 diye 5400 sattılar O yüzden kavga çıktı dedim tam tersi olmuş yine ortalık davalar açılmış falan Ortalık

karışmış ya Bir yandan da çay çok önemli şimdi kavramıyla bir davası var biliyorsun bu yıllardır bitmeyen bir tane icat çıkarır Onu söylemek için yok ama hani biz bunu illaki bir şeyler Aslına bakarsan şey sorun değil ki 5400 ya da 5900 harfiyen bir sorun değil ki sen bana büyük Türkler 5406 yarın alırım ucuza ver bayıla bayıla alırım çünkü ne yapacağız bunda bilmem ne fark etmiyor Hele bir kişi 2 kişi kullanıyorsa 500 kişinin aynı anda kullandığı cihaz değil ikisi 2 kişi 3 kişi ofis küçük ofis bilmem ne sen bana o büyük büyük 10 terabayt isterim en

ucuza 5406 Ya ben bayıla bayıla alırım koyarım hiçbir şey fark etmiyor çünkü Ağla bağlamıyor benzer şekilde arşiv depolama Hani düşüp Afiyet olsun Ne olacak bir dosya atıyorsun sonra belki bir hafta aşure kimseye düşünüyor sorunsuz ihtiyacı olan alsın Ama yok internet falan dedin bir şey karışıyor işte ortalık karışıyor mesela karışıyor d7200 verince bu sefer hani Zed Pro var mesela panel satmayı bırakıyorum bir de onlara son bir daha de vuruyorlar şimdi geçen hafta mı Ne yazdı iletken üreticisi dedi değil mi Yanlış hatırlamıyorum Şimdi

de firma varmış Oradan alır gözüküyor ama tabii yanında üretim kapasitesi Hani Samsun Samsung telefon ekranlarında önemli bir tedarikçi ve üretici Hani klavye Biliyorsun bu oldukça acımadı ki şeyi var ama nereye kadar devam ettirebilecek bilmiyorum Hani bu pek artık geçti bu top yaparak kullandığı biliniyor elinde Bugün hemen yarın Elimizde hiçbir şey kalmadı durumu olmayacak ama nereye kadar Emine çıktılar değil mi öyle bir şey bu hafta etkinliği vardı şimdi Hani Amerika Efendi istedi diye o satmasın o üretmesin bilmem ne Hani