bir eğitim hamlesi için şöyle mi mesele var ihtiyaç

Admin

Administrator
Staff member
sahibini bulmak gerekiyor Çünkü şöyle bir şey var Eğer Biraz yüksek sesle Ya ben işte şöyle yardım edebilirim elimdeki var falan Abi çok ihtiyacım var inanılmaz zor durumdayım diye lüks arabası ile özel arabasıyla senin kapına gelip o ürünü almaya çalışan adam oluyor Ben bunları çok büyük ihtiyaç içindeyim deyip de BMW ile gelen adam oluyor ayırmak lazım Bilirsen Bir sürü kişiler olacaktır yani böyle işte tozlu raflarında altındaki çekyatın altında ki tabletten laptop'tan çıkacaktır akıllı telefonlar çıkacaktır gerçekten ihtiyaç sahiplerine

ulaştırabilecek Sen bunun anneme temiz oturabilir sen bence yağar ürün yağar ama işte gerçekten ihtiyaç sahibine ulaştırabilecek misin Ben o çakallardan çok bezmiş durumda karnı aç olan adama bilgisayar bilgisayar Ekmeğin arasına koyacağım meselenin çok acil olarak varsa evet de internet boyutu var Onu ben çözemem yapabileceği bir de cihaz tuttu var Evet hani orada bir ara Eken seferberlik başlatılabilir kesinlikle sonuca da gider ama dediğim gibi hani düzgün kurulması lazım ya bir şekilde doğru ilk ders saatlerini belirledi

cihazla insanlar her konuda güvenliğini kaybetmiştir da gerçekten bir ihtiyaç sahibine gidecek bu cihaz diye Dediğim gibi yar telefonları toplanıp Nokia e66 30'dan de işe yarayacak Android telefonlar lazım her gün geçiyor AMD Zen 3 ve bitkiler için tarihlerini açıkladı Ekim'de değil de o bu 6700 serisi galiba alacak ekran kartı bugün öyle bir şeyini okumuştum notunu şey bilmiyoruz her videonun yeni bir şeydi Şimdi Bilgin abi önemli çünkü biz de gerçek zamanlı bir hafta çıkmadı da olabilir ya da işte beklemek tarzı da olabilir onu bilemiyorum

O konuda benim de bir isim yok ama hadi geldik bu kadar Eylül'de bitiriyoruz artık 1 Ekim'e kadar da tablet ile bilir belki sabun genelde 2021'de sonuçlanacaktır sabır sürece Olabilir çünkü yılbaşı yaklaşıyor batının tüketim çılgınlığı şimdi Black Friday eyler falan geliyor hani millet Bakıyorum hep herkese bir bff muhabbeti Ulan bu ne bu diye 100 sonuçlanabilir Ali satın alacağım çok ihtiyacım var falan diyen arkadaş bunu da düşünsün Sen çok çok çok bekleyebilir hatırlatana kadar daha unutmuştum bile ne diyorsun bu sene de geçen seneki Kargo