Amerikan firması Tamam mecbur o Amerikan firması

Admin

Administrator
Staff member
akşam alırlar evinden Samsun şey diyor Dur bir yandan bu kararı verirken Hani mecburen Amerikan baskasıyla bir yandan da şey diyordu değil mi diyordur ve Bence şeyi araştırıyorlar nasıl satarız şekilde çözüm araştırıyorlar Iğdır Amerika'nın gönlü nerede olacak herkese baskı gücünü kullanıp bin türlü yaptırımda falan Kore firmalarına baskı yapıyor falan yanında düşkün Kore hükümeti de şey diyebilir LG ve Samsung Güney Kore Amerika'ya güçlü bir blok oluşursa bilirler Hani bir türlü üretim şeyde Sonuçta ben biliyorsun bu kahve

içerisinden başından beri şey söylüyorum Devleti çok pasif kaldı Bence bu konuda artmasın diye çünkü biraz da bundan kaynaklanıyor Evet şimdi Hani böyle sessiz sessiz hükümete Devleti izliyor bu mesajları Hadi diye bir ayaklanır varsa Amerika'ya zarar verirler Amerika öyle sonsuz bir güç değil günümüzde her şey dağılmış olduğu için ben hep en başından beri diyorum yani Apple Apple Amerikan firması malları nerede üretiliyor Hani Ertuğrul'a topla oyuncaklarını git dediğin anda Amerika için Alsana bir kırık Hani onu şimdi ben hani evin

boyası Ahmet usta ya da yaptırabilirim Mehmet ustaya da yaptırabilirim daha 5 tane daha usta buraya gidelim yaptıracağım evi boyatacağım desem kapıda iPhone üretmek televizyonu öğretmek yok işte e Xbox üretmek öyle bir şey değil ki kolaylıkla Ahmet prizma söylesin Mehmet firması üretimi diyebileceğim bir şey değil ki dev bir resim yani Üzgün of Stone iPhone ları Tamam iPhone öğretmesin demek işin içinde milyar dolarlar demek Ama adam Hani Yeter lan Hani artık ölüyoruz yakıyorum Ben Ali milyar doları göze alıyorum derse o da

Amerika'ya bir derde savunabilir yani öyle illaki korumada kalacak kalacak diye bir şey yok henüz olmadı böyle bir şey olur olur Baykuşun Nuri Ahmet Hamdi her şeyin ve Yusuf Baykuşun yeri ile Ahmet ayrı kişiler zaman zaman konuk olan bir küpün verdi Sen hikayesini anlatmıştım Lütfen daha varsa olarak geçiyor onun Sahilleri o davanın bir tarafı olan yorgunluktan ölmüştü kaydetmiştim adam nissan.com alan adını hep söyledim kendi firması var nissan.com hatta bilgisayarda Mynet yani aldığımda bu lütfen Amerika'da diyor zaten Şimdiye