ama şimdi böyle İşte onda hırsız Mesut babalarıyla

Admin

Administrator
Staff member
olay büyüyor soğuk falan Tabii epikten yana durdu normal arada hazırlanmış önceden hazırlığını Yapmış zaten Kasap tam olarak şimdi bu internet eksik olur da ejde dahili olarak Flash var hala biliyorsun diye geçiyor onu da kaldıracak Hatta Hani onun hiçbir şey öyle bir karar vermişler yalnız burada işte sorun şu bende de geçmişte var da bazı cihazlar var flaşla çalışan depolama cihazları falan var arayüzü Flash da yapılmış ondan işte ölüyor hani şu an ben mesela yıllardır hiçbir Bilgisayarıma kadar diyorum Onlar artık Çok etkili Murat şeyin

bir üreticinin arayüzü Hani şimdi de 64 bile hani hissedebiliyor Tamam Hani bir şey çalıştıramıyorum hani bir dosyasındaki yazıları şeyleri alabiliyor gösterebiliyor ama çalışmasında dosya paylaşmaya devam edecek olan daha düşüyor 300 dolar daha düşüğünde 4ta yok optik sürücü yok dijital model daha düşüyor birazcık Aşkım ben şey gibi Xbox One gibi değil mi ama ucuz daha Eğer televizyonun 4 daha değil de şey diyebilirsin E niye Hani 4 da yokmuş benim ne umurumda olup de diyebilirsin yani çünkü bu Este Hem daha ucuz hem

küçük küçücük bir cihaz Neden olmasın dedirten bir cihaz Aslında elimize gelecek 10 Kasım'a birçok da oyun 10 Kasım'a duyuruldu cihazın çıkışı ile birlikte en tanınmışı işte Assassin's Creed var hala onun dışında bazı hani şu anda olan çıktım falan konsol sürümleri 10 Kasım diye şimdiden tarif verdi daha bir sürü oyun 10 Kasım'a şey olacaktır gün verecektir Bugün de ilginç bir gelişme bir açıklama yaptı Xbox da sonra onu resmi testi onaylamış oldu ve dolby atmos sadece dedi yeni konsollarda exakta olacak dedi Şimdi burada ben bir

kere şeye takıldım her şimdi biliyorsun zaten hani dolby atmos konusunda da Sony'nin zaten bir evet yok PlayStation'da da yok bunlar ama ben orada şeyi düşündüm acaba Hani o arada ve var ya Logic lojik olabilir demedim ama böyle bir ifade var garip olurdu yeni exakta ifadesi orada hani haber değeri Taşıyan Ya da işte Üzerinde konuşmayı gerektiren Sonu yine o konulara bu açmayacak bay bay hani sonuçta PlayStation 4 Sony önemsemiyoruz olabilir Bu fiyatların belki aynısı büyük sürpriz olmaz ama bir yandan açıklanması lazım artık